Trápí vás celulitida? | ŠŤASTNÁ JANA

Trápí vás celulitida?

Dnes si dovolím sdílet další krásnou recenzi, které mě vždy naplní radostí 

“Po dvou dětech a v téměř 30 letech jsem si myslela, že už se celulitidy nezbavím, aniž bych rapidně zhubla. Pak mi kamarádka poradila, že používá užasnou kosmetiku která by mohla pomoci i mě…

Jelikož jsem měla jet za pár měsíců k moři a nechtělo se mi moc tu ,,hrůzu” ukazovat, tak jsem to vyzkoušela!!! Už asi po dvou týdnech pravidelného používání Tělové soli s grepemLypolitického gelu na celulitidu se mě manžel zeptal, jestli jsem náhodou nezhubla 😮  No a do dovolené po celulitidě ani stopa. Od té doby se tato kosmetika stala číslo jedna u mě v koupleně ve všech řadách.  

Chcete se také tak dobře cítit? Napište mi a já vám pomohu.

Šťastná Jana
Jana se celý život věnovala sportu a zdravému životnímu stylu. Je mámou 3 dětí a 3 vnoučat. Před 4 lety začala budovat své podnikání v síťovém marketingu, protože má ráda týmovou práci a obecně práci s lidmi. Vybrala si jako dodavatele produktů pro zdraví a krásu, což je její vášeň, firmu Tiande, kde má v tuto chvíli přes 2000 spolupracovníků, zejména žen, které rovněž zajímá zdraví a krása i finanční stabilita. Napsat můžete Janě na mail: jana@stastnajana.cz.

Šťastná Jana

Jana se celý život věnovala sportu a zdravému životnímu stylu. Je mámou 3 dětí a 3 vnoučat. Před 4 lety začala budovat své podnikání v síťovém marketingu, protože má ráda týmovou práci a obecně práci s lidmi. Vybrala si jako dodavatele produktů pro zdraví a krásu, což je její vášeň, firmu Tiande, kde má v tuto chvíli přes 2000 spolupracovníků, zejména žen, které rovněž zajímá zdraví a krása i finanční stabilita.

Napsat můžete Janě na jana@stastnajana.cz.

Přidejte se k milovníkům zdraví a krásy na Facebooku.