Trápí vás lupénka?

Vím, že to není žádná legrace a ikdyž neohrožuje život, tak jej rozhodně docela ztěžuje…
V České republice je dle statistik přibližně čtvrt milionů lidí, kteří jsou z ní nešťastní a hledají způsoby, jak si alepsoň částečně ulevit.
Hledání vhodných řešení pro úlevu je neustálým tématem mnoha lidí, kterých se toto týká. Individuálně nastavená léčba je mnohdy účinná, ale většinou jen na nějaký čas a pak se zase vše opakuje.
Znáte ten začarovaný kruh také?

Jaké jsou příznaky lupénky?

Lupénka je zánětlivým onemocněním celého organismu, kdy se imunitní systém v podstatě obrátí proti vlastnímu tělu a snaží se jej bránit proti sobě samému

Lupénka je projev nadměrného buněčného dělení a následného rohovatění pokožky.

Lupénky existuje více forem. Nejčastější je tzv. ložisková lupénka, která se vyskytuje převážně na loktech, kolenou, na hlavě a hýždích.

Touto formou lupénky trpí až 90% všech postižených lupénkou.

Ložiska chronické lupénky poznáme velmi dobře – postižená místa jsou zarudlá, ostře ohraničená, šupinkovatá, odlupující se. Někdy svědí, někdy jakoby pálí, prostě žádná slast.

Jaké jsou příčiny lupénky?

Jako tzv. spouštěče můžeme označit především období hormonálních změn:

 • puberta
 • těhotenství
 • menopauza

ale i další faktory hrají velkou roli:

 • nezdravý životní styl
 • stres
 • nadměrná fyzická a psychická zátěž
 • změny podnebí

Zcela jasné a přesné důvody vzniku tohoto onemocnění nejsou známy.

Já sama sice lupénkou netrpím, ale mám spoustu zákaznic, kdy ony samy, nebo někdo v rodině, či mezi přáteli se s lupénkou potýká. Takže mohu sdělit skutečně reálné výsledky s produkty Tiande, které nejvíce lidem pomáhají.

Pokud problém s lupénkou zameteme pod koberec pouze mastičkou, věřte, že se mnohdy časem vrátí a to v mnohem větší intenzitě.

I takto to může vypadat v praxi:

Máte ekzém a lupénku a nasazeny kortikoidy. Za čas to přejde a vy jste nadšení. Pak se to zase vrátí a vy dostanete další a další a tak se to opakuje a třeba za 15 let se může lehce stát, že máte spoustu alergií, kortikoidy nezabírají a vy už nemáte  vlasy, řasy, obočí….

Věřím, že toto si nepřeje nikdo z nás.

Kůže je jedním z našich největších detoxikačních orgánů a problémy s ní nám napovídají, že něco není dobře uvnitř tělachce to ven.

Takže rozhodně doporučuji začít detoxikací.

 • Detoxikace

V Tiande k tomu máme detoxikační náplasti, které se lepí do 21. hodiny (dle Tradiční čínské medicíny) na plosky nohoudetoxikujeme jednoduše a pohodlně ve spánku.

Čím déle detoxikujeme každou noc, tím lépe. Ideálem je za každých 10 let života měsíc detoxikace. Ale záleží samozřejmě na možnostech každého a aspoň 10 nocí vkuse je fajn základ.

 • Mytí

Tady doporučuji použít Jemný gel pro intimní péči, který má zároveň zklidňující, regenerační a antibakteriální účinek.

Je tak jemný, že se s ním umývají i miminka, myjí vlásky a vůbec neštípe, takže jej milují i děti.

 • Koupel

Výborná je pro tyto účely Tělová sůl s krystaly z Mrtvého moře. Kůže se navlhčí, jemně potře solí a po 4 minutách opláchne.

 • Mazání

Velmi se nám osvědčil tzv. Hadí pytlík – je to na lupénku skutečně výborný a velmi účinný krém s hadím tukem. Nádherně se po něm hojí a zacelují šupinky. Je potřeba mazat co nejčastěji.

Rozhodně celý proces chce spoustu trpělivosti a nikomu neslibuji výsledky přes noc. Nicméně obrovské zlepšení jsme zaznamenali u mnoha lidí.

A účinkem jsou samozřejmě nadšení.

Mám vždy opravdu ohromnou radost, když dostanu zprávu o tom, jak se někomu ulevilo a že již tolik netrpí. Hlavně u dětí, protože vím, že ty proplakané nocibezmoc a mnohdy až zoufalství maminek není nic příjemného…..

Jsme spolu v kontaktu vlastně stále a povzbuzuji lidi na té jejich trošku utrápené cestě, ale postupně se ve velké většině případů fakt ulevuje, tělíčko se čistí a zotavuje.

Znovu ale opakuji, že to chce velkou trpělivostlásku ke svému těluvíru, že se i umí uzdravovat samo, pokud mu k tomu dáme prostor.

Pokud byste měli zájem tuto více bylinkovou cestu s výraznou slevou vyzkoušet i vy, můžete si napsat o VIP kartičku na slevu 35%.