Tělo jako důkaz

Toužíte zhubnout? Zde je další důkaz, že lze všechno, když se chce. 🙂

Je pravdou, že jsem celý život sportovala a neměla s váhou celkem výraznější problém. Ale pak jsem musela na výměnu obou kyčelních kloubů a fíííha – váha šla neskutečně nahoru, protože jsem již neměla tak velký výdej energie, na jaký bylo mé tělo zvyklé. A být bez jídla jsem nedokázala, i když jsem vždy jedla zdravě. Akorát na sladkostech jsem ujížděla a škodila tak svému tělu i sebevědomí. A dnes již samozřejmě vím, že nejíst, je ta největší pitomost, kterou jsem mohla dělat.

Prošla jsem mnoho diet a výživových směrů, i když jsem vždy inklinovala přirozeně spíš k vegetariánské až veganské stravě. Ale úbytek hmotnosti byl po skončení diety vždy dočasný a pak šla váha zase nahoru. Typický kolotoč s jojo efektem. Asi to známe všichni, kdo jsme se někdy pokoušeli zhubnout, že? 🙂

A dnes mohu s jistotou říci, že jsem našla způsob, který funguje na 10 000%. 🙂 Protože mám již vlastní skvělý výsledek a také výsledky dalších mnoha lidí v mém okolí, kteří parádně hubnou a váhu v pohodě drží i po víc, jak roce a půl.

A co je tím zázrakem? A to doslova? Zcela přirozené hubnutí podle našich genů. Protože jedině tehdy, kdy s určitostí víme, zda umíme pálit spíše sacharidy nebo tuky, či jsme smíšený typ, dokážeme efektivně zásobovat naše tělo potřebnými živinami. Vše ostatní je většinou pokus-omyl, který někdy vyjde, někdy ne.

V programu Hubnutí podle genů mám k dispozici přes 3000 receptů, ze kterých mohu vybírat, na co mám právě chuť a má váha jde stále pomalu a jistě dolů. Už jsem se zbavila 11 kg tuku při zachování svalové hmoty.

Neumíte si představit ten náááádherný pocit pro mě, že se konečně ve svém věku učím jíst tak, aby moje tělo i má duše byly spokojené a čím dál krásnější a zdravější. A že to nebylo jednoduché, když jsem již do určité míry omezena v pohybu, je jasné.

Program na hubnutí podle genů je jednoznačně ta úplně nejlepší a naprosto fantastická investice do mého zdraví. A jsem za ní neskutečně vděčná.

Pokud by vás zajímalo více, koukněte sem: www.stastnajana.cz nebo si na mém webu stáhněte e-book, jak tato skvělá metoda funguje.IMG_20160412_065540