Správným úklidem ke spokojenosti, prosperitě a štíhlosti?

Nedávno se mi dostala do ruky další úžasná kniha. Jak já to jen dělám, že mě tak vesmír miluje a stále obdarovává? 🙂 Na první pohled jsem si řekla – ach jo, zase něco o práci… Ale chyba lávky. Nakoukla jsem do ní a už jsem se opravdu nemohla odtrhnout od čtení. Ale co je daleko úžasnější? Začala jsem zde uvedené rady praktikovat v běžném každodenním životě a začaly se dít malé i větší zázraky.

Nikdy bych nevěřila, že jen pouhým úklidem, ale naprosto jinak pojatým, se může změnit tolik okolností v životě. Opravdu jsem začala cítit daleko větší lásku a vděk ke všemu, co mi v životě přináší radost. A to, co jsem po „nacítění se“ uznala, že držím ve své blízkosti jen proto, že je mi to líto vyhodit, nebo mi to někdo daroval a je mi hloupé se toho zbavit, apod. jsem nekompromisně, i když s láskou a vděkem přemístila.

Vidíte, jak kulantní slovo jsem použila? 🙂 Prostě věci mají sloužit, jak mi vždy vštěpoval můj táta. A tak jsem hromadu věcí porozdávala, knihy zavezla do antikvariátu a ostatní prostě vyhodila.

A víte, jak obrovsky se mi ulevilo? A jak cítím naprosto nádherně uvolněnou energii ve svém životě. A uvolněná místa se mohou postupně zaplňovat zase tím, co potřebuji právě teď, v tuto chvíli. Ať je to energie, hojnost, prosperita, láska k čemukoli…

Chcete to také vyzkoušet? Kniha je od japonské odbornice na uklízení MARIE KONDO a jmenuje se ZÁZRAČNÝ ÚKLID.

Budu moc ráda, pokud mi písnete po vyzkoušení, jak se ten malý zázrak projevil právě IMG_20160504_093649ve vašem životě.