Scrub nebo peeling? Znáte rozdíl? | ŠŤASTNÁ JANA

Scrub nebo peeling? Znáte rozdíl?

Zásadní rozdíl mezi scrubem a peelingem je v tom, jak vlastně působí na naši pleť.

Jako scrub je označováno mechanické čištění pleti, které dobře odstraňuje odumřelé buňky, ale s pomocí abrazivních částic.

Víte, odkud pochází výraz „abrazivní“ ? Z latinského  slova „abrasio“ a znamená „seškrabovat, drápat“. Tato procedura je pro pleť značně traumatizující.
Peelingy naopak nepoškozují pokožku, protože  odstraňují odumřelé buňky rozpouštěním, a to působením AHA kyselin.

Snímek obrazovky 2017-02-16 v 11.10.55

Snímek obrazovky 2017-02-16 v 11.10.03

 

Základní složkou peelingů SPA technology TIANDE je kyselina jablečná.
Kyselina jablečná (Malic Acid) — jedna z nejoblíbenějších ovocných (AHA) kyselin, která se vyskytuje se v mnoha druzích ovoce a zeleniny, především v jablcích a rajčatech:

  • rozpouští mazové zátky a zrohovatělé šupinky na pokožce
  • čistí kůži od odumřelých buněk
  • stimuluje proces obnovy kožních buněk
  • zvyšuje obsah funkčně aktivního přirozeného hydratačního faktoru kůže
  • aktivizuje činnost fibroblastů
  • zvyšuje produkci kolagenukyseliny hyaluronové, což má za následek zvýšení hladiny hydratace kůžeSnímek obrazovky 2017-02-16 v 11.10.41Snímek obrazovky 2017-02-16 v 11.10.24
Šťastná Jana
Jana se celý život věnovala sportu a zdravému životnímu stylu. Je mámou 3 dětí a 3 vnoučat. Před 4 lety začala budovat své podnikání v síťovém marketingu, protože má ráda týmovou práci a obecně práci s lidmi. Vybrala si jako dodavatele produktů pro zdraví a krásu, což je její vášeň, firmu Tiande, kde má v tuto chvíli přes 2000 spolupracovníků, zejména žen, které rovněž zajímá zdraví a krása i finanční stabilita. Napsat můžete Janě na mail: jana@stastnajana.cz.

Šťastná Jana

Jana se celý život věnovala sportu a zdravému životnímu stylu. Je mámou 3 dětí a 3 vnoučat. Před 4 lety začala budovat své podnikání v síťovém marketingu, protože má ráda týmovou práci a obecně práci s lidmi. Vybrala si jako dodavatele produktů pro zdraví a krásu, což je její vášeň, firmu Tiande, kde má v tuto chvíli přes 2000 spolupracovníků, zejména žen, které rovněž zajímá zdraví a krása i finanční stabilita.

Napsat můžete Janě na jana@stastnajana.cz.

Přidejte se k milovníkům zdraví a krásy na Facebooku.