Rozjímání na konci roku... | ŠŤASTNÁ JANA

Rozjímání na konci roku…

Každý rok ke konci prosince mám vytvořen krásný rituál. Snažím se vyhradit si pár dní nebo minimálně hodin na ztišení se, zklidnění, zvnitřnění. Pak si v duchu  a následně i na papíře projdu vše, co se mi právě končící rok povedlo, čeho jsem dosáhla, kam jsem se posunula.
není to rozhodně jen o byznysu a penězích, ale o mnoha rovinách mého žití a bytí… ♥️
Mám sepsáno všechno to, co chci dokázat následující rok a pak si k mé velké kouzelné knize  sednu, zapálím svíčky, uvařím dobrý čaj a v klidu probírám bod po bodu – a znova zapisuji:

  • co vše z mých cílů napsaných vloni jsem splnila
  • co se mi povedlo
  • co mi to přineslo
  • co jsem tímto získala
  • co pro splnění cíle obětovala…
  • kolik nádherných lidí mi vstoupilo do života
  • jaké nádherné zážitky jsem mohla prožít

Samozřejmě život jde v sinusoidách a tak se během roku objeví i věci, které jsem rozhodně nenapsala jako svůj cíl, či sen.. Přesto se objeví situace, ze kterých primárně radost nemám, ale v tomto čase rozjímání vždy příjdu na to, že i těžší situace mě krásně obohatily. A medituju nad tím, co z nich vyvodit, jak se poučit. 
A mohu s klidným svědomím říct, že mám nakonec vždy moc dobrý pocitradost ze sebe samé.  A ikdyž bych třeba nechtěla, musím se pochválit. 
Následně si napíšu cíle a sny na nadcházející rok… A moc se na jejich naplňování těším.♥️

Je to pro mě nádherný čas strávený sama se sebou, kdy jsem plně tady a teď a nenechám se ničím a nikým vyrušit. Následně si uvědomím, jak moc dobře je mi se sebou, jak skvělým společníkem si umím být. A pevně se rozhodnu, že takovýchto krásných chvil si dopřeju v tom nadcházejícím roce mnohem více. 🙂

Šťastná Jana
Jana se celý život věnovala sportu a zdravému životnímu stylu. Je mámou 3 dětí a 3 vnoučat. Před 4 lety začala budovat své podnikání v síťovém marketingu, protože má ráda týmovou práci a obecně práci s lidmi. Vybrala si jako dodavatele produktů pro zdraví a krásu, což je její vášeň, firmu Tiande, kde má v tuto chvíli přes 2000 spolupracovníků, zejména žen, které rovněž zajímá zdraví a krása i finanční stabilita. Napsat můžete Janě na mail: jana@stastnajana.cz.

Šťastná Jana

Jana se celý život věnovala sportu a zdravému životnímu stylu. Je mámou 3 dětí a 3 vnoučat. Před 4 lety začala budovat své podnikání v síťovém marketingu, protože má ráda týmovou práci a obecně práci s lidmi. Vybrala si jako dodavatele produktů pro zdraví a krásu, což je její vášeň, firmu Tiande, kde má v tuto chvíli přes 2000 spolupracovníků, zejména žen, které rovněž zajímá zdraví a krása i finanční stabilita.

Napsat můžete Janě na jana@stastnajana.cz.

Přidejte se k milovníkům zdraví a krásy na Facebooku.