Proč chci žít v hojnosti

Je to přesně 10 let, co jsem se stala „Dobrým andělem“ a celou tu dobu pravidelně měsíčně přispívám lidem, kteří mají v životě o něco méně štěstí, než já, co se týká fyzického zdraví.

A proč to dělám?

Sama jsem v poměrně mladém věku 21 let, v době, kdy jsme s manželem měli osmiměsíční miminko a já byla v šestém měsíci druhého těhotenství, zažila, co to je, když vám sdělí tu krutou pravdu v podobě odstrašující diagnozy. Rakovina. Manželova rakovina.

Těhotenství

Téměř se mi zhroutil svět…

Bylo neskutečně těžké se s tímto faktem vyrovnat. Byla jsem mladá, zamilovaná, těšila se i na druhé miminko, na náš nový domeček, který jsme si stavěli a kde jsme v lásce a radosti chtěli prožít náš, jistě báječný, život.

Osud tomu chtěl jinak

Po 4,5 letech neskutečného utrpení pro všechny manžel svůj boj, 2 měsíce po kolaudaci domečku, prohrál…

Odcházela jsem z nemocnice parkem a stále si opakovala dokola – je ti 26 let a jsi vdova, jsi vdova, jsi vdova… Jak to vše zvládneš s 2 malými dětmi? Jak ufinancuješ dům a vše kolem?

Nebýt pomoci mých rodičů, těžko bych vše zvládla

A osud si s námi hrál i nadále. Dva týdny po smrti manžela na mého malého syna spadla obrovská vrata v jednom obchodě, kde byla práce špatně odvedena. Měl několikanásobnou zlomeninu nohy. A musela jsem jej mnoho týdnů vozit na kočárku, nemohl do školky, rodiče pracovali a bydleli daleko, nebyl, kdo by pomohl.

A protože to bylo krátce po odchodu manžela, neměli jsme ještě vypočítaný ani vdovský, ani sirotčí důchod. Tento proces trval 3 měsíce. A já dostala paragraf na 3 dny a víc ani korunu…

Kdyby mi v té době nepomohli moji milovaní rodiče, nevím, jak bych vše zvládla. Neměla jsem ani mzdu, ani přídavky na děti, ani sirotčí důchod, nic.

Jak by se mi tehdy hodil Dobrý anděl

Kdyby v té době existovala instituce Dobrého anděla, byla bych štěstím bez sebe. Protože myšlenka pomoci lidem, kteří se vlivem těžké nemoci dostanou na finanční dno, je nádherná.

Proč tedy chci žít v hojnosti?

  • Zejména proto, abych mohla jíst zdravé jídlo a ne to, na které mám peníze.
  • Abych mohla už i trochu více cestovat, když děti jsou již vystudované, samostatné.
  • Taky se hezky oblékat a mít i kvalitní vybavení na sport.
  • Ale v neposlední řadě i proto, abych mohla přispívat lidem, kteří jsou na tom podobně, jako jsem byla já. A tato motivace mě nikdy neopustí, protože je zapuštěná hluboko v mém srdci.

Jak mohu dosáhnout hojnosti?

Z mého pohledu je pro mě pouze jediná cesta, jak se dostat k finanční hojnosti. A to cestou síťového marketingu, který mám moc ráda.

Postupnými kroky a prací na sobě se mi povedlo vybudovat tým v počtu 2200 lidí, se kterým jsme společně rostli, pracovali, vzdělávali se a bavili.

A zároveň k nám proudila krásná hojnost, o kterou jsem se měsíc co měsíc dělila s ostatními, nejen v rámci nadace Dobrého anděla.

A to je pro mě veliká hodnota, ať si kdo chce, co chce o MLM říká.

Když člověk pracuje s láskou v srdci, navíc se snahou ukázat cestu pomoci lidem, kteří ji chtějí využít, je podle mě úplně jedno, čemu se věnujeme.