Podnikání z postele? Jde to?

Je pravda, že letos mě po dlouhé době docela dost trápí chřipka. Dobře mi tak, na začátku roku jsem ji přechodila, neposlouchala svoje tělo, nenašla si dostatek času na naslouchání jeho potřebám…A tak tělíčko přitvrdilo…

Už to nešlo přehlížet a já skončila v posteli. A už jsem v ní téměř 2 týdny, což je na mě opravdu obr výkon. 🙂

Ale cítím, že to takto mám být. Že se tím pro mě vytvořil čas naslouchání vnitřnímu hlasu, plynutí myšlenek, které jinak ve víru života nezachytím. Čas pro meditaci a rozjímání…

A víte, co jsem si uvědomila s tak ohromnou silou, až mě to překvapilo? Že mám fakt nádhernou práci, která mě nesmírně baví a naplňuje a i krásně živí.

Ale co je na tom pro mě nyní to nejdůležitější? Že ji mohu opravdu dělat doslova z postele. 🙂 A z toho uvědomění se mi až zatočila hlava..

Ptala jsem se sama sebe – skutečně neohrozím své podnikání, když nyní na minimálně 14 dní budu ležet? A nechala jsem přicházet z mého nitra odpovědi.

Které to byly? Co všechno z postele mohu?

 • telefonovat
 • psát příspěvky na FB
 • registrovat on-line nové zájemce o Tiande
 • psát příspěvky na web
 • poslouchat webináře
 • řídit tým přes messenger
 • účastnit se porad přes Zoom
 • odpovídat lidem na dotazy
 • vést jednotlivé členy týmu telefonicky, přes mail, skype, messenger, hangout
 • vést si statistiky
 • číst a vzdělávat se poslechem kurzů, které mám zakoupeny
 • inspirovat členy mého týmu

….a vše ostatní, co je potřeba k tomu, aby moje firma skvěle šlapala, ikdyž jsem nemocná.

A téměř současně mi došlo, jak OBROVSKOU VÝHODU mám oproti těm, kdo podnikají klasicky. Ti si v žádném případě nemohou dovolit si na 14 dní  lehnout – a hlavně s klidem a bez stresu – do postele, když mají poměrně vysoké náklady a mnoho povinností kol podnikání v živém světě.

Zatímco já nemám téměř žádné. Ano, telefon, ale ten bych měla stejně. Internet, ten taky používám i pro soukromé účely.. Autem taky jezdím i mimo podnikání a rovněž tak čtu a vzdělávám se.

Takže nic navíc. 🙂

Když jsem si to shrnula, znova jsem si uvědomila, že mám opravdu nádherné podnikání téměř bez nákladů s možností je dělat odkudkoli, kde je internet a fakt i z té postele.

Navíc se u toho výborně bavím, protože podle mě je podnikání Tiande o sebepéči, bylinkách, krášlení se, hýčkání a seznamování s lidmi a povídání o tom, co mě těší a rovněž o naslouchání... A následném předání mého nadšení na další podobně laděné lidi jako jsem já. 🙂

A tohle všechno mám fakt královsky zaplaceno. Vydělávám 10x více za rok a půl spolupráce s Tiande, než kolik mám důchod za 40 let poctivé práce. 🙂

Nepíšu to rozhodně kvůli chlubení. Vůbec ne. Jsem za to nesmírně vděčná.

Jen chci ukázat tuto fantastickou možnost podnikání i z té stránky, kdy se nám nedaří být v pracovním procesu naplno. A ať už je to kvůli zdraví, dětem nebo čemukoli jinému.

Kdyby  zaujala tato možnost spolupráce i vás, napište mi na info@stastnajana.cz

nebo rovnou zavolejte na 720 346 234. 

Všechno vám ráda vysvětlím a povedu krok za krokem i za vašimi sny. 🙂