Genetika a hubnutí – pohledem odborníka RNDr. Pavla Suchánka

i283445314540208274._szw480h1280_

 

Program BODYKEY je revoluční novinka v hubnutífantastického zlepšení zdraví na základě výsledků genetického testu.

Ať se nám to líbí, nebo ne, lidí s nadváhou neustále přibývá obrovskou rychlostí, se kterou se zároveň plní čekárny nemocnic, obvodních i odborných lékařů a naše sebevědomí se stále více blíží k nule.

Proč?

 • nelíbíme se v první řadě sami sobě
 • necítíme se dobře
 • jsme unavení
 • často zadýchaní již při pomalejším pohybu
 • nadměrně se potíme
 • překáží nám bříško při obouvání bot
 • a dokonce někteří pánové mají potíže i v té nejintimnější oblasti života...

Včera začalo létoteplota venku tomu odpovídá. Je horko. A my vytahujeme ze skříně letní kousky, které naší postavě, obrostlé tukem, právě nelichotí. A ze skříně na nás dělají bububu i plavky. 🙂

Znáte ty pocity? Patříte mezi „takto postižené“?

Nebojte se nic – je zde fantasticky účinné řešení. Jen je potřeba se skutečně rozhodnout, že opravdu chci vypadatcítit se mnohem lépe a to napořád.

Program BODYKEY již mnoho a mnoho lidí, kteří si nevěděli rady, jak se vlastně stravovat, jak sestavit vyvážené hodnoty v našem každodenním jídelníčku doslova zachránil a naučil během 2-3 měsíců správně jístefektivně se hýbat tak, abychom získali a zachovali si zdravé a krásné tělo napořád.

Já sama jsem celý život sportovala dost intenzivně, závodila a byla zvyklá prostě na velké dávky pohybu. A tak jsem mohla jíst a netrápit se hlady, neb jsem měla i pravidelný výdej. Ovšem po výměně obou kyčelních kloubů se situace docela dramaticky změnila a já, přestože některé sporty mohu dělat dále, přece jen jsem výdej energie velmi snížila a já se ocitla v začarovaném kruhu s věčným dilema:

 • málo sportuju a tudíž tloustnu
 • nesmím běhat a sportovat mohu pouze v rozumné míře (pokud nechci skončit na vozíčku, což samozřejmě nechci)
 • jsem nešťastná a tak to zajídám a zase tloustnu
 • přidám pohybu, zhubnu, ale odrovnám si umělé klouby
 • snížím jídlo, ale to umím buď drasticky nebo vůbec…

Byl to kolotoč a já jsem z toho byla opravdu nešťastná. A naštvaná sama na sebe a někdy na celý svět. Prostě jsem si nevěděla rady. Chtěla jsem se cítit a vypadat dobře. Ale jak to udělat jsem opravdu netušila, i když jsem zkoušela snad milion diet a výživových směrů.

Až jsem se jednoho krásného dne dozvěděla o programu na hubnutí podle genů – BODYKEY. Zprvu jsem přemýšlela, zda ty peníze mám investovat, jestli to zase nebudou vyhozené peníze za nějakou blbost..Ale přesvědčila mě návštěva u našich přátel, kde oba manželé, i když nikdy nebyli silní, ale zjistili, že mají vysoké procento skrytého tukuvysoký metabolický věk, dodržovali tento program již rok a výsledky byly fantastické. Pán zhubl 18 kg z tukůpaní 7 kg z tuků. Vypadali mnohem mladší a stále nádhernější.

To mě přesvědčilo a šla jsem do toho. A můžu říct, že jsem nikdy nelitovala, neb jsem i já konečně shodila 12 kg tuků při zachování a postupném navyšování svalové hmoty. Byla to ta nejlepší investice mého života, neboť to byla investice do zdraví. A po životních zkušenostech vím, že zdraví je pro mě prioritou číslo jedna už navždy.

Pokud vás to zajímá, přijďte si poslechnout odborníka na slovo vzatého – RNDr. Pavla Suchánka, odborníka na výživu na téma vlivu genetiky na hubnutí, který říká:

,,Je to tak. Když budou dvě osoby držet stejný redukční režim a chodit na stejné typy cvičení, tak díky různému genetickému nastavení můžou dojít ke zcela odlišným výsledkům. Po třech měsících jedna zhubne tři kila a druhá třináct kilo. A ten jediný rozdíl je právě v tom genetickém nastavení. Dneska víme, že pokud se chceme dostat k nějakému výsledku, který by měl být dlouhodobý a dlouhodobě udržitelný, tak jedna z možných cest je opravdu genetická analýza oblastí DNA, které odpovídají na tu reakci, na tu zátěž a na to složení stravy.“

Pro objednání vstupenek za výhodnější cenu 350,-Kč můžete psát na: jana.peths@gmail.com nebo volejte 720 346 234.

Ráda vám vstupenky zajistím. 

Pozvánka na přednášku RNDr. P. Suchánka 16.7.2016 – 1.