Vypnutá a omlazená pokožka? | ŠŤASTNÁ JANA

Vypnutá a omlazená pokožka?

Fakt miluju tuto emulzi…

Collagen Active – zpevňující a liftingová emulze na obličej a krk

Vypíná a omlazuje pokožku, obnovuje její tonus a pružnost.

Tohoto efektu je dosaženo prostřednictvím obnovy kolagenových vláken dermis, intenzivní výživyhydratace.

Textura lehká jako peříčko zajišťuje snadnou vstřebatelnost emulze, která nezanechává mastný leskpocit napětí na pokožce.

Protein mladé pokožky je na 70% složen z kolagenu. Ale už ve 30-ti letech u většiny lidí dochází ke zpomalení procesu jeho syntézy.

S věkem se mění také kvalita kolagenu: tento ztrácí schopnost akumulovat vlhkost a stává se méně pružným a elastickým.

Přípravky z řady Collagen Active obsahují hydrolyzovaný kolagen, který obnovuje proteinová vlákna matrice pokožky a prodlužují její mládí.

Doporučuje se používat přípravky řady Collagen Active od 35 let.

POUŽITÍ:
Aplikujte malé množství emulze na předem vyčištěnou pleť obličeje a krku pod hlavní krém.

BALENÍ:
100 g

Viditelný omlazující účinek.

Šťastná Jana
Jana se celý život věnovala sportu a zdravému životnímu stylu. Je mámou 3 dětí a 3 vnoučat. Před 4 lety začala budovat své podnikání v síťovém marketingu, protože má ráda týmovou práci a obecně práci s lidmi. Vybrala si jako dodavatele produktů pro zdraví a krásu, což je její vášeň, firmu Tiande, kde má v tuto chvíli přes 2000 spolupracovníků, zejména žen, které rovněž zajímá zdraví a krása i finanční stabilita. Napsat můžete Janě na mail: jana@stastnajana.cz.

Šťastná Jana

Jana se celý život věnovala sportu a zdravému životnímu stylu. Je mámou 3 dětí a 3 vnoučat. Před 4 lety začala budovat své podnikání v síťovém marketingu, protože má ráda týmovou práci a obecně práci s lidmi. Vybrala si jako dodavatele produktů pro zdraví a krásu, což je její vášeň, firmu Tiande, kde má v tuto chvíli přes 2000 spolupracovníků, zejména žen, které rovněž zajímá zdraví a krása i finanční stabilita.

Napsat můžete Janě na jana@stastnajana.cz.

Přidejte se k milovníkům zdraví a krásy na Facebooku.