Co mám s tou bradavicí dělat?

Díky nohám chodíme, běháme, kopeme do balonu, houpeme s nimi, tančíme, stojíme a pohybujeme se životem.

Vybíráme pro ně i dlouhé hodiny ty nej boty. Naplňuje nás radostí, když se můžeme projít po jemňounkém mechu, vyhřátém písku…

Přesto jsme k nim mnohokrát nelaskaví, kritizujeme je, jsme na ně naštvaní, vadí nám, že nejsou hezké dle našich představ, že se potí a nevoní…

Znáte to taky? 🙂

Zřejmě proto, že jsou až úplně dole v rámci našeho fyzického těla, nevěnujeme jim obvykle moc pozornosti.

Každou naši nohu tvoří 26 kostí, 100+vazů a 19 svalů.

Ikdyž se nám to možná nezdá a neuvědomujeme si to, naše nohy denně odnosí několik stovek tun. A to už si zaslouží velký respekt, myslím.

Naše nohy mají naprosto vyjímečný dar proniknutí do našeho vnitřního JÁ a dávají nám to najevo různými projevy.

Mnohdy přemýšlíme, proč se nám neustále znovu a znovu dělají kuří oka, bradavice… Není to náhodou. Nohy k nám promlouvají z nitra moudrosti našeho těla.

Díky psychoimunologii byl objeven fakt, že náš emocionální stav má spojitost s fyzickou pohodou, či nepohodou.

To, co se odehrává v jedné rovině, se zároveň odráží v jiné rovině. A tak když se vrátíme k prohlášení, že naše nohy jsou, či mohou být, odrazem stavu naší duše, myslím, že je můžeme přijmout jako poměrně věrohodné.

Chůze naboso

Je chůze naboso zdravá? Co o nás vypovídá?

Jistě jsme všichni četli již mnoho příběhů o tom, jak mudrci, proroci, či mystici putovali na svých poutích bosi.

Proč?

Jednak je chůze naboso známkou pokory a jednak jsou naše nohy jsou velmi senzibilní a umí odečítat ze spojení s Matkou Zemí přírodní poselství.

Velmi dobře to můžeme vidět u našich dětí, které vesměs velmi rády skotačí naboso a boty si zouvají při první možné příležitosti, pokud jim v tom nezabrání přílišný chlad. Běhat bez bot je pro děti úplně přirozené.

Jaká poselství k nám přichází skrze nohy?

Velmi častým poselstvím, které nám nohy zprostředkovávají, jsou ve formě BRADAVICE.

Bradavice způsobuje virus, který napadá pokožku přes malé oděrky na kůži. Většinou se bradavice tvoří už v dětství, jejich centrum vypadá jako malé černé tečky.

Ve většině případů jsou bradavice neškodné, ale pokud se objevují na místech, která nesou váhu našeho těla, např. polštářky pod prsty nebo na patě, mohou nám způsobovat bolest.

Někdy mohou bradavice vzniknout, pokud chodíme bosi po studených, špinavých a vlhkých podlahách, jako v tělocvičeně, na bazénu apod.

Pokud je neléčíme, mohou růst a množit se dál. Pokud je sedřeme, začnou krvácet a je fajn si uvědomit, že i krev je nosičem viru.

Já jsem měla také bradavici na spodní části chodidla a trápila jsem se s ní poměrně dlouho. Zkoušela jsem různé přípravky i náplasti z lékárny, ale bradavice se mě držely jako klíště.

Pak jsem ale narazila na informaci, že na bradavice velmi efektivně pomáhá přírodní alunit od firmy Tiande.

Dala jsem tomu tedy šanci a poctivě minimálně 3x denně potírala a za nějakou dobu jsem si všimla, že bradavice je zralá k tomu, abych ji vyloupla. A skutečně se to povedlo.

Měla jsem z toho opravdu radost, protože na spodní části nohy mi vadila vždy a za každých okolností…

Díky této mojí dobré zkušenosti jsem informaci o bradavici a jejím bezbolestném odstranění posunula už k mnoha dalším, stejně se trápícím lidem. A mám velkou radost, že i jim se hodně ulevilo.

Pokud byste chtěli poradit, jak zatočit s bradavicí také, jsem tady pro vás a ráda pomohu. 🙂

Tagy: