Jak se zbavit rýmy?

Cítím všude kolem sebe, že právě nastává období všeho, co souvisí s adventem – vymýšlení a shánění dárků, úklidu, pečení cukroví, mnohdy až zběsilého dokončování pracovních úkolů, které mají deadline do konce roku. Přitom venku občas prší, sem tam sněží, fouká a my jsme vystaveni nejen v nákupních centrech nechtěnému kontaktu s lidmi, kteří právě nejsou úplně zdraví.

Právě nedávno se mi stalo, že jsem se na jezdících schodech otočila a paní za mnou kýchla tak rychle, že ani nestihla vytáhnout kapesník a já dostala plnou dávku do obličeje… Nic příjemného, řeknu vám. Ani pro mě, ani pro paní… 🙁

A tak není divu, že i já jsem „získala“ nějakou virozu. Bolela mě hlava a rýma si našla u mě své útočiště. Leč ne na dlouho. Netušila totiž paní rýma, že mám veeeelmi účinnou věcičku a že se jí u mě nebude dlouho líbit. 🙂

O čem mluvím? O náplasti Jiang Kang, která umí perfektně a velmi rychle zbavit rýmy. A to potřebujeme vyřešit hlavně u mužů, že, dámy?? 🙂 Ale taky samozřejmě u dětí a to dost často.

Náplast je protizánětlivá, plná účinných bylinek, proto dle věku dítěte volíme velikost proužku.

Náplast je jedinečná kombinace přírodních esencí a aromatických olejů. Fytopatch je náplast, která je prosáklá aktivním roztokem z přírodních složek.

Rostlinné extrakty blahodárně působí na pokožku a vyživují a zpevňují epidermis.

V balení je 5ks náplastí, které napříč rozstříháme každý na 5 kousků a ty pak jednotlivě lepíme v případě rýmy přes kořen nosu.

 

Dnes si dovolím sdílet příběh mladé dámy, která právě s tímto produktem firmy TianDe byla neskutečně nadšená. 🙂

„Moc dekuji za prvni pomoc ve forme naplasti jinkkang?;) ( nevim jak se to pise spravne)
Vcera jsem citila takovy ten pocit pred tim, nez uplne definitivne clovek odpadne a onemocni. Ze zkusenosti vim, ze staci par hodin a mam paradne rozjety zanet nosohltanu a pote dutin. Diky tve naplasti a temto prouzkum, po kterych sice vypadam jak po odstraneni znamenek a operaci nosu:))), jsem citila ulevu hned po 15ti minutach.. Nosni sliznice prestala otekat. Volne dycham. Dneska mam naplasti od rana (jsem doma) a stav ulevy stale pokracuje..
Zda se, ze bych nemusela skoncit na antb, tak jako 3-4x za rok!! Dekuju moc!!!“
Pavla Hojgrova

A stejně, jako náplast funguje u dospělých, nádherně pomáhá i u našich nejmeších, našich dětí. Většinou s používáním náplastí nemají žádný problém, ale pokud se sem tam vyskytne nějaké dítě, které náplast odmítá, několik maminek mi potvrdilo, že počkají, až dítě usne a pak mu náplast nalepí.

Pokud se ale dítě hned vzbudí a náplast nechce, není pro něj vhodnánedáváme mu ji. Já osobně jsem se ale s takovou zkušeností dosud nesetkala.

Správné použití náplasti:

  • před nalepením náplasti je potřeba otřít místo, kam budeme lepit nějakou dezinfekcí (z lékárny)
  • každé platičko náplasti rozstříháme na 5 kousků a ty pak jednotlivě lepíme přes kořen nosu
  • náplast necháme působit 6-8 hodin nebo přes noc
  • po sundání náplasti opět místo ošetříme dezinfekcí a případně natřeme jemným krémem
  • pauza mezi lepením je 2-3 hodiny, pak můžeme lepit znovu
  • nelepíme stále na úplně stejné místo, ale posuneme kousíček vedle, aby se kůže nezatěžovala na tomtéž místě
  • používat lze denně po dobu 7-10 dní

Pokud byste potřebovali, můžete si náplast na rýmu koupit sami.

Cena: 143,-Kč/5 kusů náplastí, čili 25 „porcí“. 🙂

Anebo je možno použít Olej na rýmu.

Má skvělé účinky a rozhodně je výborným pomocníkem při otázce – Jak na rýmu vyzrát.