Jak stárnout pomaleji?

Znáte Alenu Klenot, světoznámou vizážistku, která líčila Céline Dion, Cher a Janet Jackson? Jako mladá se rozhoda emigrovat s manželem za železnou oponu a nevěděli to tehdy ani její rodiče. Peníze pašovali v synových plenkách. Zní to jako velké dobrodružství, že?

Ale její život připomíná pohádkový příběh. Z tábora pro emigranty se dostala k Diorovi a pak k dalším světovým hvězdám první velikosti.

Alena moc dobře ví, jak být krásná, jak se líčit a kterak zpomalit proces stárnutí.

A jsem moc ráda, že se mi potvrdilo moje vnímání tzv. přibrždění stárnutí právě Alenou. To, jak se cítíme vevnitř, se promítá na našem zevnějšku. Takže je potřeba být jednak vnitřně co nejspokojenější a také se o sebe náležitě starat – vevnitř i zvnějšku.

A tohle se musí stát naším životním stylem, nejen nahodilou akcí. 🙂 Neboť stárnutí hodně ovlivňuje i naše výživa, kterou spotřebováváme každý den. Pokud teda právě nedržíme půst.

Boj s cukry a dalšími nepřáteli 

„Cukr je to nejhorší, co může být. Volné radikály nás ničí. Je to prakticky stárnutí, a proto proti nim musíme bojovat. Čím? Ovocem, zeleninouluštěninami.

Správný jídelníčekantistres jsou dvě nejdůležitější položky pomalého stárnutí. A k tomu se musíme pohybovat, nejlépe na zdravém vzduchu.“ Tolik slova Aleny Klenot.

S procesem stárnutí ovšem můžeme zatočit i pomocí produktů, které používáme při každodenní péči o naše tělo a pleť. Alena Klenot nyní vydala diář, kde doporučuje ženám produkty Tiande, neboť je sama používá a je s nimi nesmírně spokojená. Což mě osobně samozřejmě nesmírně potěšilo. 🙂

Chcete se podívat, jaké produkty pro zdraví, krásuzpomalení procesu stárnutí firma Tiande nabízí?

Pak si můžete otevřít on-line katalag kliknutím na slovo KATALOG TIANDE.

A pokud vás cokoli zaujme, napište mi na jana@stastnajana.cz. Moc ráda vám poradím.